Tervisekapsel

Tähelepanu!

Alates  25. oktoobrist kuni 10. jaanuarini 2022 on  vastavalt Eesti Vabariigi valitsuse korraldusele nr 362 lubatud Väimela Tervisekeskusesse üksnes vaktsineeritud või COVID -19 läbipõdenud täiskasvanuid.

Seega on tervisekeskuse külastajatel nimetatud ajaperioodi vältel sõltumata inimeste arvust nõutav

  COVID-19 vaktsineerimise tõendi või COVID-19 läbipõdemise tõendi esitamine

NB! Tõendi esitamisel peab olema valmidus esitada ka isikut tõendav dokument.

Tervisekapsel ühendab ainulaadselt infrapunase kiirguse, vee ja veeauru, vibratsioonimassaaþi, aroomi ning värvide mõju sobivas vahekorras. Infrapuna kiirguse energia stimuleerib keha soojust, parandades rakkude ainevahetust ja kudede verevarustust. Vesi tõstab organismi üldtoonust, muudab naha siledaks ja elastseks. Vibratsioonimassaþ tõstab lihastoonust ja aroomid avaldavad mõju ajutegevusele, valmistades keha ette täielikuks lõdvestuseks. Värvide gamma on rahustavatest ja lõdvestavatest kuni tasakaalustavate ja aktiveerivateni.

Näidustused:

kehakaalu langetamine, tselluliidi vähendamine, organismi puhastamine (jääkainete väljutamine), naha noorendamine, lihas- ja liigesevalu vähendamine, taastumine vaimsest ja füüsilisest väsimusest, töövõime taastumine, unehäirete ravi.

Vastunäidustused:

rasked südame, kopsude ja neerude haigused, kõrge vererõhk, närvihaigused (näiteks epilepsia), rasedus, lahtised haavad, mädavillid või tsüstid.

Tervisekapsli kasutuskord (30 minutit) maksab 6 eurot.